Gossi noptiere, 2 buc., negru, 39x35x65 cm, lemn prelucrat 8%

Gossi noptiere, 2 buc., negru, 39x35x65 cm, lemn prelucrat

4.23/5 (103)

Introduceți un aer de farmec în decorul existent al camerei dvs., cu aceste noptiere elegante! Material stabil și durabil: Lemnul prelucrat este un material durabil și stabil, cu o suprafață netedă, care este rezistent la umiditate, deformare și despicare, ceea ce îl face o alegere de încredere pentru o varietate de proiecte.Spatiu amplu de depozitare: noptiera ofera spatiu amplu de depozitare pentru reviste, carti, ochelari si alte obiecte esentiale pentru culcare, mentinandu-le organizate si la indemana.Două moduri de asamblare: Ușa dulapului de pat poate fi instalată fie pe stânga, fie pe dreapta, în funcție de preferințe.Blat robust: Blatul robust al noptierei este perfect pentru a plasa lămpi de masă, ceasuri cu alarmă, cărți, rame de tablouri, plante mici în ghiveci, decorațiuni sau alte obiecte esențiale.Ușor de întreținut: Datorită suprafeței sale netede, noptiera este ușor de curățat cu o cârpă umedă și necesită mai puțină întreținere. Avertisment:Pentru a preveni răsturnarea, acest produs trebuie utilizat cu dispozitivul de atașare pentru perete furnizat.Culoare: NegruMaterial: Lemn prelucratDimensiuni: 39 x 35 x 65 cm (L x A x A)Capacitate de greutate totală: 60 kgCapacitatea de greutate a sertarului: 5 kgAsamblare necesară: DaPachetul de livrare conține:2 x Noptieră

  • Categorie: Mese
  • Brand: Gossi
  • Sertar: da
  • Material: Lemn
  • Stil: Elegant

Produse similare

Masuta de cafea, Hanah Home, Orion, Negru Livrare gratuita
4.40/5

Masuta de cafea, Hanah Home, Orion, Negru

164
596 LEI info
Masuta de cafea, Hanah Home, Orion, Stejar Honey Livrare gratuita
4.40/5

Masuta de cafea, Hanah Home, Orion, Stejar Honey

178
596 LEI info
Masuta de cafea, Hanah Home, Orion, Verde cenusiu / Gresie Livrare gratuita
4.40/5

Masuta de cafea, Hanah Home, Orion, Verde cenusiu / Gresie

197
596 LEI info
Masuta de cafea, Hanah Home, Orion, Stejar Miere / Negru Livrare gratuita
4.40/5

Masuta de cafea, Hanah Home, Orion, Stejar Miere / Negru

177
596 LEI info
Masuta de cafea, Hanah Home, Orion, Nuc/Alb Livrare gratuita
4.40/5

Masuta de cafea, Hanah Home, Orion, Nuc/Alb

187
596 LEI info
Masuta de cafea, Hanah Home, Orion, Travertin Livrare gratuita
4.40/5

Masuta de cafea, Hanah Home, Orion, Travertin

174
596 LEI info
Masuta de cafea, Hanah Home, Orion, Marmura Freesia Livrare gratuita
4.40/5

Masuta de cafea, Hanah Home, Orion, Marmura Freesia

179
596 LEI info
Masuta de cafea, Hanah Home, Orion, Antracit Livrare gratuita
4.40/5

Masuta de cafea, Hanah Home, Orion, Antracit

160
596 LEI info
Masuta de cafea, Hanah Home, Orion, Maro Livrare gratuita
4.40/5

Masuta de cafea, Hanah Home, Orion, Maro

174
596 LEI info
Masuta de cafea, Hanah Home, Orion, Gri Livrare gratuita
4.40/5

Masuta de cafea, Hanah Home, Orion, Gri

144
596 LEI info
Masuta de cafea, Hanah Home, Orion, Alb Livrare gratuita
4.40/5

Masuta de cafea, Hanah Home, Orion, Alb

181
596 LEI info
Masuta de cafea, Hanah Home, Orion, Maro Livrare gratuita
4.40/5

Masuta de cafea, Hanah Home, Orion, Maro

183
596 LEI info
Masuta pentru cafea Wida, Homla, 75x47 cm, metal/lemn, maro/negru Livrare gratuita
4.40/5

Masuta pentru cafea Wida, Homla, 75x47 cm, metal/lemn, maro/negru

327
596 LEI info
Masuta de cafea Delicia, Homla, 60x40 cm, lemn, negru Livrare gratuita
4.40/5

Masuta de cafea Delicia, Homla, 60x40 cm, lemn, negru

116
596 LEI info
Masuta de cafea Alto, Homla, 100x60x45 cm, MDF, gri lucios Livrare gratuita
4.39/5

Masuta de cafea Alto, Homla, 100x60x45 cm, MDF, gri lucios

99
596 LEI info
Masuta de cafea Tabula, Homla, 50x45 cm/40x40 cm, furnir de stejar/MDF, maro Livrare gratuita
4.40/5

Masuta de cafea Tabula, Homla, 50x45 cm/40x40 cm, furnir de stejar/MDF, maro

194
596 LEI info
Masa, Hanah Home, Sandalf Square, 90x75x90 cm, Alb/Negru Livrare gratuita
4.40/5

Masa, Hanah Home, Sandalf Square, 90x75x90 cm, Alb/Negru

267
596 LEI info
Masa, Hanah Home, Sandalf Square, 90x75x90 cm, Stejar Livrare gratuita
4.40/5

Masa, Hanah Home, Sandalf Square, 90x75x90 cm, Stejar

348
596 LEI info
4.40/5

Masa, Hanah Home, Sandalf Square, 90x75x90 cm, Alb/Negru

260
596 LEI info
Masuta de cafea, Hanah Home, Orion, Alb Livrare gratuita
4.40/5

Masuta de cafea, Hanah Home, Orion, Alb

192
596 LEI info
Masa rotunda Julita, alb și lemn de fag Natural, D120x73 cm Reducere 320 LEI
4.28/5

Masa rotunda Julita, alb și lemn de fag Natural, D120x73 cm

35% 915 LEI
13
595 LEI info
Masuta de cafea, Hanah Home, Flavio, 105x30x65 cm, Travertin Livrare gratuita
4.40/5

Masuta de cafea, Hanah Home, Flavio, 105x30x65 cm, Travertin

208
597 LEI info
Masuta de cafea, Hanah Home, Flavio, 105x30x65 cm, Negru Livrare gratuita
4.40/5

Masuta de cafea, Hanah Home, Flavio, 105x30x65 cm, Negru

180
597 LEI info
Masuta de cafea, Hanah Home, Flavio, 105x30x65 cm, Antracit Livrare gratuita
4.40/5

Masuta de cafea, Hanah Home, Flavio, 105x30x65 cm, Antracit

161
597 LEI info
Masuta de cafea, Hanah Home, Flavio, 105x30x65 cm, Gri Livrare gratuita
4.40/5

Masuta de cafea, Hanah Home, Flavio, 105x30x65 cm, Gri

159
597 LEI info
Masuta de cafea, Hanah Home, Flavio, 105x30x65 cm, Alb Livrare gratuita
4.40/5

Masuta de cafea, Hanah Home, Flavio, 105x30x65 cm, Alb

189
597 LEI info
Masuta de cafea, Hanah Home, Flavio, 105x30x65 cm, Stejar Livrare gratuita
4.40/5

Masuta de cafea, Hanah Home, Flavio, 105x30x65 cm, Stejar

174
597 LEI info
Suport blat masa Basa Negru 82x50x71 cm Reducere 320 LEI
4.33/5

Suport blat masa Basa Negru 82x50x71 cm

35% 915 LEI
34
595 LEI info
Masuta de cafea Merideths, Hadley, 92x64x45 cm, auriu/alb Livrare gratuita
4.40/5

Masuta de cafea Merideths, Hadley, 92x64x45 cm, auriu/alb

444
597 LEI info
Masa rotunda Julita, Lemn de Fag și Finisaj Negru-Natural, 120x73 cm Reducere 320 LEI
4.34/5

Masa rotunda Julita, Lemn de Fag și Finisaj Negru-Natural, 120x73 cm

35% 915 LEI
40
595 LEI info
Masuta de cafea Best Cream, Hommy Craft, 90x60x34,6 cm, crem Livrare gratuita
4.40/5

Masuta de cafea Best Cream, Hommy Craft, 90x60x34,6 cm, crem

434
598 LEI info
Masuta de cafea, Hanah Home, Flavio, 105x30x65 cm, Maro Livrare gratuita
4.40/5

Masuta de cafea, Hanah Home, Flavio, 105x30x65 cm, Maro

192
598 LEI info
Masuta de cafea White, Mauro Ferretti, 45x45x39 cm, fier/ceramica, alb Livrare gratuitaReducere 53 LEI
4.49/5

Masuta de cafea White, Mauro Ferretti, 45x45x39 cm, fier/ceramica, alb

9% 647 LEI
260
594 LEI info
Masuta de cafea White Fush, Mauro Ferretti, 40x40x47 cm, fier/ceramica, alb Livrare gratuitaReducere 53 LEI
4.49/5

Masuta de cafea White Fush, Mauro Ferretti, 40x40x47 cm, fier/ceramica, alb

9% 647 LEI
340
594 LEI info
Masuta de cafea Cosco Marmo, Comforty, 95x55x43 cm, albnegru Livrare gratuita
4.40/5

Masuta de cafea Cosco Marmo, Comforty, 95x55x43 cm, albnegru

300
594 LEI info
Masuta de cafea Cosco Royal, Comforty, 95x55x43 cm, negru/alb Livrare gratuita
4.40/5

Masuta de cafea Cosco Royal, Comforty, 95x55x43 cm, negru/alb

366
594 LEI info
Masuta de Cafea Model Noelle, 98x60x33.6 cm, Stejar/Negru Reducere 171 LEI
4.38/5

Masuta de Cafea Model Noelle, 98x60x33.6 cm, Stejar/Negru

23% 770 LEI
324
599 LEI info
Masuta de cafea, Hanah Home, Vetrino, 105x40x65 cm, Maro Livrare gratuita
4.40/5

Masuta de cafea, Hanah Home, Vetrino, 105x40x65 cm, Maro

175
599 LEI info
Masuta de cafea, Hanah Home, Vetrino, 105x40x65 cm, Travertin Livrare gratuita
4.40/5

Masuta de cafea, Hanah Home, Vetrino, 105x40x65 cm, Travertin

211
599 LEI info
Masuta de Cafea Model Alanna, 100x60x(48—62) cm, Maro/Negru Reducere 168 LEI
4.37/5

Masuta de Cafea Model Alanna, 100x60x(48—62) cm, Maro/Negru

22% 767 LEI
152
599 LEI info
Masuta de cafea, Hanah Home, Vetrino, 105x40x65 cm, Negru Livrare gratuita
4.40/5

Masuta de cafea, Hanah Home, Vetrino, 105x40x65 cm, Negru

171
599 LEI info
Masuta de cafea, Hanah Home, Vetrino, 105x40x65 cm, Antracit Livrare gratuita
4.40/5

Masuta de cafea, Hanah Home, Vetrino, 105x40x65 cm, Antracit

173
599 LEI info
4.40/5

Masuta de cafea, Hanah Home, Vetrino, 105x40x65 cm, Maro

180
599 LEI info
Masuta de cafea, Hanah Home, Vetrino, 105x40x65 cm, Gri Livrare gratuita
4.40/5

Masuta de cafea, Hanah Home, Vetrino, 105x40x65 cm, Gri

164
599 LEI info
Masuta de cafea, Hanah Home, Vetrino, 105x40x65 cm, Alb Livrare gratuita
4.40/5

Masuta de cafea, Hanah Home, Vetrino, 105x40x65 cm, Alb

193
599 LEI info
Masuta de cafea, Hanah Home, Vetrino, 105x40x65 cm, Stejar Honey Livrare gratuita
4.40/5

Masuta de cafea, Hanah Home, Vetrino, 105x40x65 cm, Stejar Honey

193
599 LEI info
Masuta de cafea Model Moira, Pin Atlantic Reducere 171 LEI
4.38/5

Masuta de cafea Model Moira, Pin Atlantic

23% 770 LEI
306
599 LEI info
Masuta de cafea Model Moira, Gri Ciment Reducere 171 LEI
4.38/5

Masuta de cafea Model Moira, Gri Ciment

23% 770 LEI
330
599 LEI info